top of page
Blue Skies

Zincirin her halkasında

uçtan uca çözüm

DAĞITICILAR ARASI TİCARET

LOJİSTİK

DEPOLAMA

İTHALAT

OTOGAZ BAYİLİK

Petrol ürünlerinin üretildiği noktadan nihai tüketiciye ulaştırılana kadar, depolama, taşıma ve dağıtım gibi tüm aşamalarını, üstün kalite anlayışı ve rekabetçi çözümlerle gerçekleştiren, ülkemizin ve bölgemizin lider enerji servis şirketi Lokal Enerji'nin iştiraki olarak 2017 yılında faaliyetlerimize başladık.

Lokal Enerji’nin uzmanlığı ve tecrübeleri sayesinde kısa sürede sektörümüzün başarılı ve güvenilir şirketlerinden biri olduk. 2020 yılında, Fortune 500 "Türkiye'nin En Büyük Şirketleri" listesinde yer alarak, sektörün en hızlı ve tutarlı büyüyen şirketi olduğumuzu katıladık. 

Büyümemizi sürdürülebilir kılan atılımlar gerçekleştirdik ve LPG alanındaki tüm faaliyetlerimizi birbiriyle sinerji halinde işleyen dinamik bir yapıya dönüştürdük. Böylelikle dağıtım, depolama ve lojistik olmak üzere LPG ticaret zincirinin her halkasında uçtan uca çözümler üretebiliyoruz. 

Müşterilerinin ihtiyaçlarını tek çatı altında çözen, tüm riskleri üstlenerek "anahtar teslim" hizmetler sunabilen, Türkiye'nin her noktasında çözüm gücüne sahip tam entegre bir organizasyon olarak, sektörümüzün çıtasını Dolugaz standartlarına yükseltiyoruz.

Alanında yüksek tecrübeye sahip uzman kadromuzla "Dolugaz varsa, kesintisiz hizmet garanti" diyoruz ve sizi de Dolugaz farkını tecrübe etmeye davet ediyoruz.

Tüm Türkiye avucumuzun içinde.

Dolugaz, bir Lokal Enerji iştirakidir.

2005 yılında sektörünün önde gelen isimlerinden biri olma hedefiyle yola çıkan Lokal Enerji, aralarında Dolugaz'ın da yer aldığı %100 kendi iştiraki olan grup şirketleriyle, bugün Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın lider enerji servis şirketidir.

bottom of page