Sky Background

Önceliği güven olanların çözüm ortağıyız.

Müşterilerimize hem bütçe dostu hem de kaliteli yakıt tedarik etmek suretiyle arz güvenliğini ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak temel ilkemizdir.

Bütçe dostu

kaliteli yakıt

Güçlü tedarik

ve ikmal ağı

Çevre dostu

hizmet politikası

Sürekli müşteri memnuniyeti

Lokal Grup güvencesi

Arkamızda sektör lideri, önümüzde yeni başarılar var.

Dolugaz

2017 yılında akaryakıt taşımacılığının lideri Lokal Enerji iştiraki olarak, sektörün ihtiyaç duyduğu kalitede ürün ve hizmetleri sunmak için kurulduk. Lokal Enerji’nin akaryakıt depolama, taşıma, dağıtım alanlarındaki uzmanlığı ve tecrübeleri sayesinde 3 yıl gibi kısa bir sürede sektörümüzün başarılı ve güvenilir şirketlerinden biri olduk. B2B (Business to Business / Firmadan Firmaya) iş modelini benimseyen şirket yapımız, güven temelli ve yüksek kapasiteli anlaşmalarımız neticesinde, dağıtıcılar arası toptan LPG ticaretinde büyük başarılara imza attık. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun yıllık olarak yayınladığı sektör raporu verilerine göre, 2019 yılında toptan LPG ticareti alanında ilk 10 şirket arasında yer alıyoruz.

2017'den günümüze

LPG taşıma ve ticareti

Yıllık 200 bin ton

LPG ticaret hacmi

Yıllık 90 bin ton

LPG taşıma hizmeti

Sektörümüzün önde gelen petrol şirketlerinin tercihi.

Tüm iş ortaklarınıza güven vermek, işinizin her aşamasına maksimum özen göstermek… Enerji sektörünün en büyükleriyle çalışmanın sırrı işte bu. Biz yola çıktığımız ilk günden itibaren bu sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, bizi tercih eden isimlerle birlikte zirveye yürümeye devam ediyoruz.

Dolugaz, bir Lokal Enerji iştirakidir.

2005 yılında sektörünün önemli isimlerinden biri olma hedefiyle yola çıkan Lokal Enerji, aralarında Dolugaz'ın da yer aldığı %100 kendi iştiraki olan grup şirketleriyle, bugün Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın lider şirketidir.